Ledi L
по русски | english
ГоловнаКаталогБлогПро салонКонтакти
Леді Л > Блог > Дитяча бальна сукня маленького розміру...

Дитяча бальна сукня маленького розміру...

Дитяча бальна сукня маленького розміру...

Маленька фея, маленька сніжинка, маленька принцеса, - вони дуже популярні у всіх без винятку мам і бабусь. Так багато радості і незабутніх емоцій можна побачити кожен раз, коли вони одягають свою маленьку або дуже маленьку дівчинку в нову сукню, що прийшла із казки. Важко навіть оприділити, хто більше радіє: дорослі чи малеча. Новорічні ранки в школах та дитсадках, що ось-ось завітають до нас цього року, надають змогу приміряти на себе будь-яку сукню, що Вам сподобалась в нашому салоні Леді Л. Трішки фантазії - і сукня перевтілюється в карнавальний костюм, що складається з бальної сукні та декількох аксесуарів на тему казкової героїні.Буде дивитись неперевершено.

Наприклад, карнавальний костюм "Барбі-мушкетер" (у розділі карнавальні костюми) створено на основі дитячого бального плаття короткої довжини, щоб було видно ботфорди з мережива. Обов"язковим є в цьому образі капелюх зі стрічками та пером і плащ.

Найменших дівчаток мами  прагнуть одягнути в плаття сніжинки. Білі або блакитні ніжні плаття не обов"язково повної довжини (в короткому варіанті вони дозволяють більше рухатись).

Саме такий варіант Сніжинки Вам пропонуємо в розділі "Дитячі наряди".

карнавальний костюм

карнавальний костюм прокат

Салон Леді Л за попереднім записом надає послугу прокату дитячих святкових та карнавальних костюмів терміном на три доби.

Діє послуга пошиття  сукні або костюма на індивідуальне замовлення під перший прокат. Ціна такого замовлення - 30% від повної вартості.

 

Читайте також:
Весільна зачіска

Весільна зачіска

Я помітила, що і домохазяйка, яка не виходить з дому, думає про свою зачіску.

Детальніше...
Акцент на декольте

Акцент на декольте

Актуальні тенденції весільного вбрання 2013 року...

Детальніше...
Я - за гарний одяг на весіллі!

Я - за гарний одяг на весіллі!

Я - за гарний одяг на весіллі! Цілком обгрунтовано вважаю, що винуватці весільного торжества вправі настійно попросити гостей з\'явитись на весільному торжестві у

Детальніше...
© 2010 – 2016 Усі права застережено, контактні телефони: +38 050 7351663, +38 063 382276
Яндекс.Метрика