Ledi L
по русски | english
ГоловнаКаталогБлогПро салонКонтакти
Леді Л > Блог > Хімчистка та реставрація весільних та вечірніх суконь. Луцьк

Хімчистка та реставрація весільних та вечірніх суконь. Луцьк

Хімчистка та реставрація весільних та вечірніх суконь. Луцьк

Весілля завершилось... Весільна сукня, на яку було витрачено так багато духовних, матеріальних та емоційних ресурсів перетворилось у відпрацьований матеріал?! Ще вчора вона була шедевром творіння самої нареченої або чогось дуже поважного, про неї так багато було розмов, а ось сьогодні навіть сама її господиня в роздумах: а що ж далі робити із цим "шедевром". "Весільна епопея" нанесла такий яскравий відбиток на сукню, що подальша її доля залишається загадкою...

Така ситуація вимагає негайного вирішення. Ваша сукня пошкоджена та потребує хімчистки. Однак, не ризикуйте звертатись в звичайну хімчистку або ательє. Весільна сукня - річ дуже ніжна та делікатна, що має багато дрібних деталей та прикрас і вимагає до себе уваги. Вам потрібен особливий підхід майстрів своєї справи. У весільному салоні-ательє Леді Л послугу хімчистки та реставрації весільних суконь вам запропонують на високому рівні.

За звичай у всіх з'являється питання скільки коштує та якої якості буде хімчистка весільної сукні. В салоні Леді Л така послуга коштує від 120 до 400 грн. Ціна залежить від складності пошиття сукні, фактури тканини та декору. Це все обговорюється індивідуально. Термін виконання послуги - від 2 до 10 днів.

химчистка свадебного платья

Реставрація сукні надає змогу відновити її вигляд. Вартість цієї послуги визначається складністю крою та пошиття сукні, стійкістю тканини та декору (деякі елементи декору бувають одноразовими), станом пошкодженої вишивки та добіркою загублених камінців та перлин.

Читайте також:
Акцент на декольте

Акцент на декольте

Актуальні тенденції весільного вбрання 2013 року...

Детальніше...
Прокат весільних суконь

Прокат весільних суконь

Пропонуємо прокат весільної сукні- у великому асортименті білі сукні з коротким або трьохчетвертним рукавом за доступними цінами, Сукню ми віддаємо клієнту за вашим

Детальніше...
Рожева мрія з рожевого дитинства ... Дитячі плаття

Рожева мрія з рожевого дитинства ... Дитячі плаття

Напевно, кожна маленька дівчинка, не замислюючись, насамперед вибере колір сукні - рожевий.

Детальніше...
© 2010 – 2016 Усі права застережено, контактні телефони: +38 050 7351663, +38 063 382276
Яндекс.Метрика