Ledi L
по русски | english
ГоловнаКаталогБлогПро салонКонтакти
Леді Л > Блог > Для чого весільній сукні шлейф?

Для чого весільній сукні шлейф?

Для чого весільній сукні шлейф?

Так, і справді - кому потрібен цей шлейф? Така думка відвідує розум кожної дівчини напередодні весілля. Набагато простіше підібрати фасон весільної сукні довжиною в підлогу, пишне-легке або з атласними драпіровками-складками-бантиками. А ще дуже "круто" виглядає сукня з відкритими ніжками в мереживних чобітках. Ну ось, бачите скільки всього? А ще...

Все це - "буває". Також, як буває варіант покупки весільного плаття на ринку в Луцьку: пройшлися по ринку .., подивилися, вибрали гіпюрову  "гарнющу"  сукню,  засипану камінням    та блискітками (напевно, від цього блиску всі думки в голові перемішалися), прийшли додому, одягли .. . - Наречена загубилася в "ілюмінаціях", Новорічна ялинка і все! Якщо пройтися по дизайну цього плаття - то краще цього не робити, там суцільне збочення ліній, ось вже дійсно "наляпано". Проте ж, плаття куплено і причому за немаленькі гроші і купили його інтелігентні "наречена з мамою". Чому це сталося? Причина стандартна - дуже хотілося плаття "краще всіх", в принципі нічого страшного в такому бажанні немає. Біда в тому, що дівчина з такими замашками попередньо не відпрацювала  свої побажання та не вивчила (хоча-б подумки) тему, що таке весільне плаття. А в такій ситуації виграють тільки продавці цих кустарних "шедеврів", - легко і просто можна "впарити" все підряд, "аби блищало".

 Усім нареченим радимо забути про весь "епатаж" і почати всю роботу з Вашого внутрішнього світу. Урочистість події передбачає Вас бути центральною особою на весіллі. Зауважте - спочатку особистість, а потім вже зовнішність. Ви напевно помічали, що у смачних цукерок розумні, спокійні фантики. Якщо ви красива дівчина з правильною фігурою, - навіщо вам "блискуча упаковка"?

 

Читайте також:
Хімчистка та реставрація весільних та вечірніх суконь. Луцьк

Хімчистка та реставрація весільних та вечірніх суконь. Луцьк

Що робити з весільною сукнею після весілля?

Детальніше...
Весільні дрібнички

Весільні дрібнички

Все наше життя складається з маленьких та приємних дрібниць, які зібравши разом, ми і називаємо людським щастям.

Детальніше...
Новинки дитячих суконь

Новинки дитячих суконь

Нові сукні дивіться у розділі Дитячі наряди Колекція 4

Детальніше...
© 2010 – 2016 Усі права застережено, контактні телефони: +38 050 7351663, +38 063 382276
Яндекс.Метрика