Ledi L
по русски | english
ГоловнаКаталогБлогПро салонКонтакти
Леді Л > Блог > Плаття у дружок: яке воно повинно бути?

Плаття у дружок: яке воно повинно бути?

Плаття у дружок: яке воно повинно бути?

Отже які плаття обрати для дружок? Знайоме питання, чи не так?! Особливо коли наречена зайнята своїм платтям і доручає дружкам обирати. І тут виникає питання «Шити однакові, чи може одягти різні сукні? А може однаковий фасон, але різні кольори? Чи навпаки?»

Звичайно, все залежить від нареченої. Адже це її свято і все має бути якнайкраще для неї. Але, побувавши на весіллях, можна сказати що найбільш гармонійно дружки виглядають в однакових платтях, а як доповнення дуже красиво гармоніюють галстуки такого ж кольору, або такі ж самі сорочки у дружків. Також одним з головних аспектів є поєднання кольорів плаття з оформленням святкової весільної зали.

Проте, буває і таке коли дівчата хочуть підкреслити свою індивідуальність. Тоді вони обирають різні фасони, які підходять особливостям їхньої фігури, але компонують їх між собою. Дуже  неординарно  виглядають плаття різного кольору, але однакового фасону. Звичайно ж, кожна наречена має свій власний смак, і не всі дружки захочуть виділятися своєю оригінальністю.

плаття для дружок

Цікаву  картину можна було спостерігати на нещодавньому весіллі. Дружки одягли не тільки однакові плаття, а й босоніжки та сумочки, які теж однаково оформили. Ніжний  персиковий колір милував око. Весілля запам’яталося своїми теплими, сонячними тонами.

 

плаття для дружки

 

Читайте також:
Прокат весільних та вечірніх суконь у Луцьку

Прокат весільних та вечірніх суконь у Луцьку

Салон Леді Л з радістю надасть Вам весільну сукню на прокат. А також пропонуємо послугу першого прокату вечірніх суконь.

Детальніше...
ніжна Адель

ніжна Адель

новинка прокату у розділі Вечірніх суконь

Детальніше...
сукня Аланa

сукня Аланa

переглянте у розділі Вечірні сукні.

Детальніше...
© 2010 – 2016 Усі права застережено, контактні телефони: +38 050 7351663, +38 063 382276
Яндекс.Метрика