Ledi L
по русски | english
ГоловнаКаталогБлогПро салонКонтакти
Леді Л > Блог > Прокат весільних та вечірніх суконь у Луцьку

Прокат весільних та вечірніх суконь у Луцьку

Прокат весільних та вечірніх суконь у Луцьку

Не багато весільних салонів в нашому місті Луцьку мають можливість надати Вам послугу прокату весільної сукні. На відміну від інших салон-ательє Леді Л вже багато років підряд співпрацює і надалі також буде співпрацювати з нареченими в плані прокату весільної сукні та й не тільки сукні.

Прекрасно виглядає весільна церемонія, коли поряд з нареченою знаходяться подружки в сукнях одного кольору, коли гарно одягнуті батьки молодих та й всі решта гостей. В салоні Леді Л в місті Луцьк є можливість замовити послугу першого прокату суконь для подруг нареченої та весільних мам, та й для всіх гостей теж. Сучасна наречена має повне право оголосити дрескод для свого весільного свята.

Дуже приємно було спостерігати вирішення цього питання в нашому салоні однією молодою сім'єю: вони отримали запрошення на весілля в місто Тернопіль з дрескодом для леді - бальна сукня, для джентельменів - смокінг. Уявіть собі, було дуже вдало підібрано для нашої леді низенького росту довгу кремову гіпюрову сукню ("рибка" в стилі "ампір"), а її джентельмен одягнув смокінг та метелик. Вигляд обох був гармонічним та гарним. А далі уявіть собі всіх весільних гостей, одягнутих таким стилем... Казково гарна картина, чи не так? Так ось, який резон дивитись молодим потім все своє життя на строкаті фотографії? Так багато було приділено уваги гостям: запросили на весілля, як бажаних та дорогих гостей, буклет від молодих подарували, гарно стіл накрили, бомбоньерку з сувенірчиком подарували, і як тільки не розважали їх, а натомість пам'ять про строкаті, іноді ні до чого сексапильні платтячка-блузочки... Ні, і ще раз ні! Обидві руки "за" стиль весілля — не так важливо, який саме (етно, ретро, модерн, барокко), — будь-який, що ближче до Ваших уподобань. Важливо, щоб "картинка" весілля була гарною та хоч трішечки урочистою, тоді і спогади будуть гарні.

Весільний салон-ателье Леді Л готовий допомогти Вам оприділитись зі стилем весілля. Наш дизайнер стилю весілля дуже уважно вислухає Ваші побажання та запропонує Вам багато ідей, як зробити Ваше весілля гарною історичною подією Вашого сімейного життя. Разом подумаємо, як одягати і Вас і Ваше весілля. Якщо прийти до нас завчасу, можна отримати можливість послуги першого прокату для особливих леді — мами, повірте — це зовсім просто. І вартість такої послуги в межах розумного — 30% від повної вартості замовлення. Сукні будуть пошиті з врахуванням побажань клієнта.

Читайте також:
Сукня Ілона

Сукня Ілона

в розділі весільні сукні

Детальніше...
Метелик чи краватку?

Метелик чи краватку?

Весілля - це якраз той випадок, коли можна приміряти нареченому краватку, метелика або жабо, хоча він, можливо, ніколи такого не приміряв.

Детальніше...
Балетна пачка

Балетна пачка

Детальніше...
© 2010 – 2016 Усі права застережено, контактні телефони: +38 050 7351663, +38 063 382276
Яндекс.Метрика