Ledi L
по русски | english
ГоловнаКаталогБлогПро салонКонтакти
Леді Л > Блог > Прокат весільної сукні

Прокат весільної сукні

Прокат весільної сукні

Цей, на перший погляд, дещо дивний спосіб придбання весільної сукні має так багато "за" і "проти", що варто про це пороздумувати.

Якщо податись в минуле, - то послуга прокату весільного одягу є достатньо древньою. То чомуж все-таки вона є настільки невмирущою? Якщо підійти до цього питання з фінансового боку, можна було б дозволити думку про економію або недостатньо наповнений гаманець наречених. Однак, не можна впевнено стверджувати, що саме цей фактор впливає на рішення нареченої. Тому що частенько чути питання "А що я з нею буду робити після весілля?" Питання легко вирішується у тих наречених, хто планує подальше проживання молодої сім"ї в просторих апартаментах, або ж принаймі збереглась бабусина скриня, де проживають сімейні реліквії. Таким дівчатам обов"язково потрібно придбати весільну сукню, "щоб вона була тільки моя..."

А що робити тим нареченим, які "вкотре" мають шанс одягнути весільну сукню? Така ситуація сьогодні, як і раніше є достатньо популярною. Зберігати декілька весільних суконь якось не логічно... Ось вам і відповідь на питання "Чому прокат?"

Хоча якщо ваш наречений дуже хоче зробити вам в подарунок весільну сукню - не відмовляйтесь. Нехай купує!!! (Не позбавляти ж його такого задоволення,як подарунок для коханої!)

Перевага прокату весільної сукні також є в можливості салону бездоганної посадки сукні на фігуру клієнтки. Також реставрація сукні після весілля, - це проблема салону. Вам не прийдеться ходити по хімчистках та ательє.

Салон Леді Л надає ексклюзивну послугу замовлення пошиття весільної сукні під перший прокат. Ця послуга є дуже популярною серед наречених, адже вони отримують унікальну можливість значно заощадити весільний бюджет, отримавши саме таку весільну сукню, про яку мріяли ще з дитинства...

Читайте також:
сукня Ежен

сукня Ежен

прокат і продаж вечірніх суконь.

Детальніше...
Весільний фестиваль в Луцьку

Весільний фестиваль в Луцьку

Вперше в Луцьку відбулось велике фейєричне весільне дійство - фестиваль.

Детальніше...
Вечірня смарагдова сукня

Вечірня смарагдова сукня

Вечірня сукня Кароліна. Див. у розділі вечірні сукні

Детальніше...
© 2010 – 2016 Усі права застережено, контактні телефони: +38 050 7351663, +38 063 382276
Яндекс.Метрика