Ledi L
по русски | english
ГоловнаКаталогБлогПро салонКонтакти
Леді Л > Блог > Прокат весільної сукні

Прокат весільної сукні

Прокат весільної сукні

Цей, на перший погляд, дещо дивний спосіб придбання весільної сукні має так багато "за" і "проти", що варто про це пороздумувати.

Якщо податись в минуле, - то послуга прокату весільного одягу є достатньо древньою. То чомуж все-таки вона є настільки невмирущою? Якщо підійти до цього питання з фінансового боку, можна було б дозволити думку про економію або недостатньо наповнений гаманець наречених. Однак, не можна впевнено стверджувати, що саме цей фактор впливає на рішення нареченої. Тому що частенько чути питання "А що я з нею буду робити після весілля?" Питання легко вирішується у тих наречених, хто планує подальше проживання молодої сім"ї в просторих апартаментах, або ж принаймі збереглась бабусина скриня, де проживають сімейні реліквії. Таким дівчатам обов"язково потрібно придбати весільну сукню, "щоб вона була тільки моя..."

А що робити тим нареченим, які "вкотре" мають шанс одягнути весільну сукню? Така ситуація сьогодні, як і раніше є достатньо популярною. Зберігати декілька весільних суконь якось не логічно... Ось вам і відповідь на питання "Чому прокат?"

Хоча якщо ваш наречений дуже хоче зробити вам в подарунок весільну сукню - не відмовляйтесь. Нехай купує!!! (Не позбавляти ж його такого задоволення,як подарунок для коханої!)

Перевага прокату весільної сукні також є в можливості салону бездоганної посадки сукні на фігуру клієнтки. Також реставрація сукні після весілля, - це проблема салону. Вам не прийдеться ходити по хімчистках та ательє.

Салон Леді Л надає ексклюзивну послугу замовлення пошиття весільної сукні під перший прокат. Ця послуга є дуже популярною серед наречених, адже вони отримують унікальну можливість значно заощадити весільний бюджет, отримавши саме таку весільну сукню, про яку мріяли ще з дитинства...

Читайте також:
Я - за гарний одяг на весіллі!

Я - за гарний одяг на весіллі!

Я - за гарний одяг на весіллі! Цілком обгрунтовано вважаю, що винуватці весільного торжества вправі настійно попросити гостей з\'явитись на весільному торжестві у

Детальніше...
Для чого весільній сукні шлейф?

Для чого весільній сукні шлейф?

Так, і справді - кому потрібен цей шлейф? Така думка відвідує розум кожної дівчини напередодні весілля.

Детальніше...
Хімчистка та реставрація весільних та вечірніх суконь. Луцьк

Хімчистка та реставрація весільних та вечірніх суконь. Луцьк

Що робити з весільною сукнею після весілля?

Детальніше...
© 2010 – 2016 Усі права застережено, контактні телефони: +38 050 7351663, +38 063 382276
Яндекс.Метрика