Ledi L
по русски | english
ГоловнаКаталогБлогПро салонКонтакти
Леді Л > Блог > Весільні дрібнички: запрошення, бамбоньєрка

Весільні дрібнички: запрошення, бамбоньєрка

Весільні дрібнички: запрошення, бамбоньєрка

Все наше життя  складається з маленьких та приємних дрібниць, які зібравши разом, ми і називаємо людським щастям. Саме дрібнички і створюють стиль весілля, тому до його підготовки потрібно віднестись з відповідальністю. Адже все на вашому святі має бути неповторним, а головне підкреслювати ваш образ і вашу індивідуальність.

Як ви думаєте, з чого все розпочинається?

Звичайно ж, із запрошення – із обличчя вашого весілля, воно і є елементом стилю, котрий гості побачать в першу чергу.

Книга про наречених – яку ваші рідні з задоволенням перечитають за келихом вина, ще до приїзду молодят. В ній можуть бути розміщенні ваші фото, статті про цікаві моменти з вашого життя, вірші і цитати відомих людей про кохання.

Банер для фото може стати родзинкою  весілля, адже він буде створений саме для вас з написами та вашими ініціалами, на фоні котрого ви зможите зробити чудові фото з друзями та рідними. (При бажанні він може бути з фото для декору приміщення)

Бамбоньєрка - це маленький смачний подаруночок гостю, подяка за те, що він завітав на ваше свято. Ця традиція прийшла до нас з Заходу і в перекладі з французської означає "витончена коробочка для цукерок". Зазвичай у бомбоньєрку кладуть цукерки, горішки, шоколад, цукати. Ви можете розкласти бомбоньєрки на столах заздалегідь, або роздати їх гостям в самому кінці свята.

Ще однією запозиченою традицією я вважаю книгу для привітань адже у нас вона з’явилась відносно недавно і стала невідємним елементом на весіллі. Для неї виділяють затишний маленький столик за яким усі бажаючі можуть сісти і написати побажання для молодят. Місце має бути романтичним , вечором за цим столиком можна запалити свічки…..І нехай ваші гості черпають натхнення…

Про декор на весіллі можна писати і писати, але ви маєте зрозуміти, що цей день має бути незабутнім.

 

Читайте також:
Весільна сукня з фатиновою спідницею. Фото

Весільна сукня з фатиновою спідницею. Фото

Весільна сукня з пухнастою фатиновою спідницею-пачкою знову в моді. Напрошується думка: непотоплювана версія весільної сукні.

Детальніше...
Щубка для нареченої

Щубка для нареченої

Детальніше...
Маленька копія нареченої

Маленька копія нареченої

Маленька копія нареченої з кошиками пелюсток троянд - чудова прикраса весілля.

Детальніше...
© 2010 – 2016 Усі права застережено, контактні телефони: +38 050 7351663, +38 063 382276
Яндекс.Метрика