Ledi L
по русски | english
ГоловнаКаталогБлогПро салонКонтакти
Леді Л > Каталог > > Випускні сукні
Ми пропонуємо
Акції
Прокат весільних суконьПрокат чоловічих костюмів. Оновлення асортиментуРемонт весільних суконьПрокат вечірніх суконь
 
 

Випускні сукні

Випускні сукні

Випускний бал започатковано в 30-х роках. Однак, історикам відомі записи   про покази та конкурси на кращу випускну сукню в елітних коледжах США значно раднішого періоду. Як тоді, так і  тепер вибір сукні – справа дуже відповідальна. Кожна випускниця, переглядаючи глянцеві видання модних журналів подумки не раз приміряла гарні подіумні шати на себе. Однак, одягаючи на себе щось подібне, в дзеркалі бачила зовсім не те, що уявляла. Чому? Пояснення просте, цей одяг не підходить даній особі.

Щоб вибір був правильним, потрібно врахувати не тільки колір,  розмір , крій сукні. Найперш за все  у створенні образу слід поставити завдання підкреслити принади своєї фігури. Даремна справа акцентувати модні тенденції без врахування реальних форм. Це – найголовніше.

Також слід взяти до уваги бюджет створення сукні. Дуже важливо завчасу зайнятись пошуками сукні, оскільки відклавши на останні дні, ви ризикуєте бути на випускному балу у зіпсованому настрої.

Сукня може бути  не тільки довга, а й коротка та середньої довжини. Більш важливим є вибір стилю сукні відповідно до вашого душевного настрою: богемний гламур, елегантність чи задорність, - оберіть те, що вам ближче або порадьтесь з модельєром-стилістом.

Популярні кольори: світлі та яскраві. Чорний колір – як запасний варіант.

Золотистий – завжди фаворит. Багато переваг має білий колір, однак він дуже близький до весільного вбрання. Виграють ті дівчата, які оберуть колір сукні відповідно кольору шкіри та очей. Декор випускної сукні – як і раніше пайєтки, стрази та перлини будуть в центрі уваги, тому що використовуються майже у кожній сукні.

 

© 2010 – 2016 Усі права застережено, контактні телефони: +38 050 7351663, +38 063 382276
Яндекс.Метрика